Fórum Myass
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Cali_
Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 01. 05. 19

První den v klanu: 1.část Empty První den v klanu: 1.část

Wed May 01, 2019 5:35 pm
Vstala jsem a vyšla před mou malou jeskyni. Ranní vítr mi rozcuchal mou jinak úhledně upravenou sněhově bílou srst a já se protáhla. ,,Dobré ráno" řekla jsem si pro sebe když jsem se usadila na místě z kterého jsem měla výhled na východ slunce. Vypadalo to tady úplně jinak než v mém bývalém klanu. Vydala jsem se do nedalekého lesa ve kterém jsem zaslechla jemné kroky, a tak jsem byla obezřetná. Po chvíli hledání jsem zahlédla tučného králíka. Přikrčila jsem se k zemi a chystala se k útoku. Tři, dva, jedna...Teď! Zakousla jsem se králíkovi do krku a než si stačil uvědomit že je v nebezpečí, dodělala jsem ho. ,,Snídaně jak má být" řekla jsem si pro sebe když jsem si uvědomila že se nemusím s nikým dělit. Králíka jsem si v zubech odnesla do jeskyně vedle své velké kožešiny která byla položena na suchém listí a větvičkách které jsem si sem donesla. Pustila jsem se do jídla a když jsem byla plná, schovala jsem si zbytek masa do své tajné skrýše. Byla jsem tu nová, a tak jsem se vydala na průzkum teritoria. Rozhodla jsem se podívat k jezeru a pak jít pozdravit ostatní členy Když jsem vyšla, už tolik nefoukalo, alel má srst stále potřebovala úpravu. Rozhodla jsem se vykoupat v jezeře. Jelikož jsem celkem smrděla a měla srst od králičí krve, bylo to potřeba. Když jsem došla k jezeru, pomalu jsem vstoupila do studené vody a snažila se očistit co nejvíce. Voda byla studená, ale mě to nevadilo jelikož miluju vodu a přírodu celkově. Když jsem vylezla z vody, otřepala jsem se a šla jsem směrem k mojí jeskyni. Sebrala jsem zbytek masa do mojí "brašny" kterou jsem našla při cestách v lese. Šla jsem přes les kde jsem zahlédla na zemi ptáka se zlomeným křídlem. Byl to luňák. Vzala jsem ho k sobě do jeskyně kde jsem ho ošetřila a zeptala jsem se ho na jméno. ,,L-lucas" vykoktal ze sebe po chvíli. ,, Dobrá, já jsem Cali" chtěla jsem se podívat na jeho ošetřené křídlo jestli se s ním ještě něco nestalo, ale Lucas ucukl. ,,Neboj se, nechci tě sníst." Řekla jsem veselým tónem. A když mi alespoň trochu důvěřoval, položila jsem na zem vedle mé kožešiny velký list položený na pár menších listech a pár klacících, aby měl kde spát. Návštěvu ostatních členů jsem přesunula na dobu neurčitou, protože Lucas bude potřebovat mou péči. Snažila jsem se zlepšit svou magii ale nešlo mi to. Při tom všem mém snažení mi vyhládlo a tak jsem si k obědu dala zbytek králíka a s Lucasem jsem se podělila.

Cali
avatar
Anetaa22
Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 30. 04. 19

První den v klanu: 1.část Empty Re: První den v klanu: 1.část

Wed May 01, 2019 6:52 pm
Juu hezký♥
Cassiopeia
Cassiopeia
Admin
Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 08. 04. 19
https://myasscats.forumotion.eu

První den v klanu: 1.část Empty Re: První den v klanu: 1.část

Wed May 01, 2019 7:04 pm
250 Aweranů
Raily
Raily
Admin
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 04. 19

První den v klanu: 1.část Empty Re: První den v klanu: 1.část

Wed May 01, 2019 7:05 pm
Hezké, dávej pozor na čárky.
Jasmine XD
Jasmine XD
Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 01. 05. 19
Location : Někde na zemi

První den v klanu: 1.část Empty Re: První den v klanu: 1.část

Wed May 01, 2019 7:15 pm
krásný Smile Smile Smile
Sponsored content

První den v klanu: 1.část Empty Re: První den v klanu: 1.část

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru