Fórum Myass
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Cali
Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 01. 05. 19

Kontrola území (část 1.) Empty Kontrola území (část 1.)

Mon Jul 01, 2019 4:15 pm
Bylo studené jarní ráno a já se vzbudila. ,,První den v nové jeskyni" řekla jsem si odpočatě. Avis ještě spal ve své kožešině, a tak jsem se rozhodla něco ulovit, než se vzbudí. Vzala jsem si brašnu a vyrazila jsem. Ptáci zpívali své skvostné písně, slunce mi začalo hřát kožíšek a já se procházela po území klanu. Měla jsem kontrolovat, jestli se zde nic neděje, jestli zde nejsou nějaké nepřátelské kočky, nebo konflikty a také jsem chtěla něco ulovit, takže jsem to skloubila dohromady. Vydala jsem se na svou oblíbenou mýtinu a sedla jsem si. ,,Ahoj Jasmine" řekla jsem, když jsem zahlédla siamskou kočku jak se prochází na druhé straně mýtiny. ,,Ahoj..." Mňoukla na mě potichu a utekla. ,,Divné" zabručela jsem. Když jsem spatřila tučnou myš která ležela na zemi, packou jsem ji otočila na druhou stranu. Vypadala jako kdyby jí už někdo zabil a nechal ji tam jen tak ležet... ,,Radši ne..." Řekla jsem, když jsem si uvědomila že mě jakožto válečnici a Alfu vytrénovali tak, abych dávala pozor na mrtvou kořist která je někde jen tak položená, protože může být otrávená nebo nemocná. Jenže teď je Alfa můj bratr a né já. Radši jsem šla lovit do mého oblíbeného lesa, kde se vyskytovala sice dobrá kořist, ale i velké nebezpečí. Pokud víte jak se proti tomuto nebezpečí bránit, tak z lesa vyjdete živí. ,,Kořist" řekla jsem si v duchu a olízla jsem si čumák. Uviděla jsem ramlici s jejími mláďaty. Ramlice vypadala poněkud unaveně, takže jsem měla ideální podmínky. Potichu jsem se k nim přiblížila ze zadu a všimla si malého mláděte, které bylo asi metr daleko od své matky a jeho sourozenců. Připlížila jsem se k němu ze zadu a zakousla se mu do krku. V zápětí se ozvalo křupnutí a já se zaradovala. Utekla jsem s králíčetem v zubech a spokojeně si ho snědla. Vydala jsem se na směrem k hranicím našeho klanu, abych zkontrolovala, jestli je vše v pořádku. Když jsem byla na kraji, viděla jsem přede mnou další mrtvá zvířata. Vypadala normálně a nějak nesmrděla. Řekla jsem si, že na to upozorním Alfu, ale nejdříve musím dokončit obhlídku. Byla jsem už skoro u konce když v tom jsem zahlédla cizí kočku, jak loví myši a kupí je na hromadu. Byl to tak 5 let starý kocour, vypadal že je slepý na jedno oko a musel být váženým válečníkem. Bylo na něm vidět, že velmi bojuje. Najednou jsem si vzpomněla, kdo to je. Můj bratr... ,,Hej! Co to děláš?!" Zasyčela jsem na něj když začal hrabat díru do země. ,,Ale ale... kohopak to tady máme?" Otráveně na mě zasyčel když se otočil. ,,Ty se mě ještě ptáš, kdo jsem?" Vhrkly mi slzy do očí ,,Po tom všem co jsi mi udělal?" Vyběhla jsem na něj a kousla ho, protože jsem věděla, že je schopný zaútočit i na nevinné kotě. Rychlým pohybem mě svalil na zem a kousl mě do tlapky. Kopla jsem ho zadníma nohama do břicha, zaúpěl a svalil se na zem. V hlavě mi mezitím začal klíčit plán. ,,Takže ty takhle.." Řekl rozzuřeně a běžel ke mně. Zasyčela jsem, aby si držel odstup, když mě neposlechl, sekla jsem ho drápem přes zdravé oko a on začal krvácet. Zapotácel se a spadl na zem. Využila jsem chvíle kdy byl oslaben a chystala se ho dorazit, ale poté mi docvakla jedna věc. ,,Hele, jak se vede klanu?" Řekla jsem sladkým hlasem,jako by se nic nedělo. ,,Pokud mě necháš..tak tě zavedu na jeho území..." Zašeptal a sykl bolestí. Vzala jsem list léčivé byliny která rostla nedaleko od hranic (byla na dohled) a přiložila ho na krvácející oko. Krvácení se zastavilo a bratr se zvedl. Pohybem hlavy mi pokynul aby jsem ho následovala a to jsem také udělala. Šli jsme přes husté lesy, trnité křoví, kamenité cesty až jsme tam došli. Přede mnou se rozprostíralo území mého bývalého klanu. ,,Klane Wiss, toto je má sestra. Cali Ma Disa." Řekl můj bratr drsným hlasem a celý klan, včetně těch nejmenších koťat se uklonil. ,,Ahoj. Předpokládám že víte, kdo jsem. " řekla jsem a nadechla jsem se "Měla jsem být Alfou tohoto klanu, ale já se rozhodla že radši uteču, ale jak vidím, za ty léta se toho hodně změnilo. Pokud vás zajímá cokoliv o mě, nebojte se mě zeptat. Zatím budu hovořit s mým bratrem, ale nebojte se přijít a připojit se k nám." Dořekla jsem a odešla za mým bratrem.

Pokračování příště.

Cali
Raily
Raily
Admin
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 04. 19

Kontrola území (část 1.) Empty Re: Kontrola území (část 1.)

Mon Jul 01, 2019 4:35 pm
1/3 jinak prosím ne alfa, ale velitel nebo velitelka. (chápu že si to pleteš se smečkou)
avatar
Cali
Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 01. 05. 19

Kontrola území (část 1.) Empty Re: Kontrola území (část 1.)

Mon Jul 01, 2019 4:37 pm
Ano, došlo mi to ale až po tom co jsem příběh publikovala, ale děkuji za upozornění.
Raily
Raily
Admin
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 04. 19

Kontrola území (část 1.) Empty Re: Kontrola území (část 1.)

Tue Jul 02, 2019 9:32 am
Jinak vedeš si velmi dobře!
Sponsored content

Kontrola území (část 1.) Empty Re: Kontrola území (část 1.)

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru