Fórum Myass
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Raily
Raily
Admin
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 04. 19

Komplikace Empty Komplikace

Mon Jun 24, 2019 11:46 am
Ráno mě probudil svit slunečních paprsků, který prosvitával mezi jarním listím. A malé otravné mušky mi už opravdu začali lézt na nervy. Pořád jsem šmikala ušima až jsem se rozhodla, že prostě vztanu. Pomalu jsem otevírala oči a pak jsem si stoupla na všechny čtyři. Protáhla se od uší až k packám. Po krátké "rozcvičce" jsem si sedla na vysoký strom. Obtočila jsem si ocas okolo pacek a rozhlížela se po krásné krajině plné různých kvítí a zvířat. Umyla jsem si packy a trochu se podrbala za uchem. Opět jsem si sedla a užívala si sluneční den.,, Ahoj Raily, jakpak se dnes máš v tak překrásný den?“ řekla Cassiopeia která zamnou přiskočila. Sedla si vedle mě, já jen střihla ušima a odpověděla na Cassiopeiinu otázku:,, Ano je, jen mám pocit, že se počasí změní v opak.“,, Jen se neboj, určitě si tento den užijeme. Mám nápad. Co zajít s klanem k růžovým vodopádům?“ řekla Cassiopeia a naklonila hlavu. Zamyslela jsem se pak se na ni opět podívala a řekla:,, Dobrá, to není špatný nápad, pojďme raději dolu, aby jsme mohli informovat ostatní členy klanu.“ Seskočila jsem z tlusté větve a skočila na další Cassiopeia skočila hned zamnou. Doskočili jsme tlapkami na pevnou zem, a začali jsme s Cassipeiou mňoukat co nejvíce jsme jen mohli, tedy alespoň já. Během pár minut přiběhli všichni členi našeho klanu a usadili se hned před námi. Sedla jsem si stejně, jako to udělala Cassiopeia.,, Milí členi klanu.“ řekla Cassiopeia a pokračovala: ,, je mi velkou ctí vás tu přivítat už v tak hojném počtu. S Raily jsme se rozhodli, jelikož je krásný den, podniknout výlet k růžovým vodopádům. Pokud jste pro, mohli by jste s námi. Jestli ale máte něco na práci, nevadí. Byli by jsme rádi za doprovod. “ Cali, Aneta a Lisa se zvedli a rozhodli se jít s námi. Jasmine bohužel nemohla, kvůli osobním problémům.,,Tak tedy, vzhůru k růžovým vodopádům!“ svolala jsem. Naše cesta se s Jasmine rozdělila a my šli tou svou cestou a za svým cílem. Šli jsme stále déle a déle, ale zdálo se nám, že jsme stále daleko. Zem byla stále suchá a neslyšeli jsme žádné šumění vody. Prošli jsme několika keříky až dorazili k místu. Všichni obchodníci stáli okolo vodopádu, který byl vyschlý. Přiběhli jsme s Cass k vodopádu a neviděli ani tu nejmenší kapku.
... Pokračování příště ...
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru