Fórum Myass
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Lisaa
Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 08. 05. 19

Můj příběh  Empty Můj příběh

Mon Jun 03, 2019 3:57 pm
Probudila jsem se. Pak se stalo něco nečekaného. Přijeli tam nějací lidé s dodávkou a vypadalo to, že šli někoho unést. Nic jsem si z toho nedělala. Najednou se zvuky kroků přibližovali a když jsem se otočila bylo už pozdě. Chytili mě. Ikdyž jsem malé koťátko začala jsem škrábat a mlít sebou. Nicméně to nepomohlo. Dveře od kufru bouchly a pak nastalo ticho. Pískání brzd mě probudilo. Vzali mě na rameno, jako kdybych byla nějaký pytel brambor. Vzali mě do nějaké divné místnosti, kde neustále byly slyšet zvuky zvířat. Když mě vyndali z toho pytle ocitla jsem se v kleci. Rozhlédla jsem se a viděla stovky zvířat, které trpěli hladem a žízní. Tady mě nic dobrého nečeká. Řekla jsem si. Utéct bylo takřka nemožné. S mojí kamarádkou Anet jsem se neviděla už takovou dobu.. Zrovna, když jsem na ní myslela zaslechla jsem nějaké zvuky. Po chvíli se pod dveřmi protáhla moje milovaná Anet. Pomohla mi utéct. Stále nevěřím tomu, že to dokázala. Nicméně, když jsem se dostala ven z klece zželelo se mi ostatních zvířat. Vysvětlila jsem Anet, že je tu nemůžeme nechat. Když přišli ti lidé obě jsme se schovali a jen čekali. Když v tu Anet něco napadlo. "Opatrně otevřeme všechny klece" Já souhlasila a tak jsme to zkusili. Anet jen zvolala: Všichni pryč !!! zvládli jsme to.
Cassiopeia
Cassiopeia
Admin
Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 08. 04. 19
https://myasscats.forumotion.eu

Můj příběh  Empty Re: Můj příběh

Tue Jun 11, 2019 9:40 pm
300
Raily
Raily
Admin
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 04. 19

Můj příběh  Empty Re: Můj příběh

Tue Jul 02, 2019 9:27 am
Pár chybyček tam je, ale to je spíše jen překlik.
Sponsored content

Můj příběh  Empty Re: Můj příběh

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru