Goto down
Anetaa22
Poèet pøíspìvkù : 17

Nové vlče? Empty Nové vlče?

za Wed May 08, 2019 10:23 am
Jednou jsem šla na procházku kolem lesů, když jsem došla k mému oblíbenému stromku. Začala jsem se koukat na vodopád. Bylo to úžasné, ale pořád v duchu jsem si říkala, co je vlastně za ním? Někdo říká že tam je konec světa, někdo zas že tam je svět zvláštních zvířat. No a někdo říká, že tam je kouzelný svět, kde máte všechno na co si jen vzpomenete, a nikdy nebudeme mít smůlu. Ale každopádně vím, že je tady u nás v klanu nejlíp. Seskočila jsem ze stomku a šla jsem blíže k vodopádu. Už už jsem se chtěla kouknout co je za ním, když jsem najednou uslyšela zašustění v křoví. Lekla jsem se a otočila se. Byla tam malinká pacička malého koťátka. Pomalu jsem se přibližovala k malému kotěti, až v tom jsem se rozhodla, že na ní promluvím. „Vylez maličká nebo maličký já ti neublížím. ” řekla jsem když jsem se k němu přibližovala. Mírně jsem se podívala pod křoví a vybízela jsem jí, aby šla ven. Když se malé kotě vyškrábalo z keříku tenkým hláskem řeklo: „Kdo si? Nechceš mě zabít, že ne? ” Já jen zakroutila hlavou a kotě jsem nadzvedla a odpověděla na zadanou otázku. „Jsem Aneta a né nechci tě zabít. Já nezabíjím koťátka a ty se jmenuješ jak? ” kotě jen řeklo:„Lisa.”„Těší mě” řekla jsem Lise a usmála se na ní, ale pak jsem se zarazila a řekla „Ty Liso? Kdepak máš svůj klan nebo rodinu? “ Ona mi odpověděla s pláčem „Nemám umřela mi. ” Utřela jsem jí slzy a řekla „Víš ty co? Pojď se mnou, odvedu tě k mé kamarádce Árnice ta se o tebe postará, než se zeptám, jestli by tě příjmuli do klanu. ” Když jsme přišli k jejímu obydlí, tak jsem jí přikázala: „Liso, vyskoč mi na záda a pevně se drž! ” Lisa jen skočila na mé záda a já s ní vylezla na obrovský strom. Tam jsem jen pozdravila Árniku a řekla „Árniko? Mohla by tady na pár dní a u tebe zůstat Lisa? ” Árnika přikývla a já řekla Lise: „Neboj Liso toto je hodná sova, nikomu jinému bych tě nikdy nepředala, než jí. Budu tě často navštěvovat a přinášet zprávy, jak to dopadá. Ahojte a ty Liso nezlob. ” Usmála jsem se a běžela do klanu tam jsem potkala Raily a řekla jsem „Raily? Můžu se tě na něco zeptat? ” Raily odpověděla „Ano povídej. ” já jen řekla: „Byla jsem na procházce a potkala jsem kotě. Prý jí rodina umřela a nemá kam jít mohla by být v našem klanu? “ Rayli se zamyslela a odpověděla „Anet, nevím kdy jsi jí našla, ale doufám že nám to neříkáš pozdě. Ty víš že pokud nevíme o takových kočkách, máme právo zaútočit že? Pokud je to pravda co říkáš, nevadí mi když tu bude. Pokud chce k nám do klanu tak nám dej prosím čas. Musím to probrat s Cassiopeiou dáme ti vědět do soboty. Zatím jí tedy budem brát jako člena klanu, dokud do něj opravdu nevztoupí. Do doby kdy bude opravdu v našem klanu tě tedy jmenuji její ochránkyní. ” Usmála se a odešla. Já jen zoufale čekala a chodila navštěvovat Lisu den co den. Lisa mě ráda vždy viděla, i já tu malou zlobilku.

Naposledy upravil Anetaa22 dne Wed May 08, 2019 11:02 am, celkově upraveno 1 krát
Cassiopeia
Cassiopeia
Admin
Poèet pøíspìvkù : 36
http://myasscats.forumotion.eu

Nové vlče? Empty Re: Nové vlče?

za Wed May 08, 2019 10:50 am
230 A
Raily
Raily
Admin
Poèet pøíspìvkù : 106