Fórum Myass
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Cali_
Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 01. 05. 19

Na tržišti Empty Na tržišti

Sun May 05, 2019 7:52 pm
Ráno jsem se probudila, ležela jsem a studené zemi. Zamručela jsem když jsem vstala, protože mě bolelo celé tělo. ,,Avisi?" Řekla jsem podrážděně. ,,Ano?" Odpověděl mi. ,,Dneska jsem se vůbec nevyspala, můžeme jít na tržiště?" Řekla jsem protivně, protože mi bylo opravdu mizerně. ,,Jasně, pro tebe cokoliv Cali." Řekl a otřel se o mně. ,,Bude to dobré" řekl mi sladkým hlasem a já krátce zavrněla. Kde je Lucas? Neviděla jsem ho celou noc. Ale teď je tu Avis, konečně nejsem osamělá, protože s Lucasem nikdy nebyla nějak zábavná konverzace. Nejspíš už letěl zpět za svojí rodinou. ,,Můžeme vyrazit?" Zeptala jsem se ho. ,,Jistě." řekl a pobídl mě, abych šla. ,,Už jdu" zamručela jsem. Vydali jsme se směr tržiště. Šli jsme vedle sebe a navrhovali jsme program na dnešní den. Mohli by jsme jít k Anet, přecejenom jsem ji chtěla navštívit. ,,Mohli by jsme jít k Anet." Navrhla jsem mu. ,,A nebo by jsi mě mohla doprovodit k alfě aby mě přijala do klanu." Navrhl a nakonec vyhrál. ,,Tak dobře." Přikývla jsem, naoko poražena. Došli jsme na tržiště a koupili jsme pelech z myších kůží. ,,Pětset Aweranů prosím." Řeklo maličké kotě. Ani jsem nevěděla její jméno. ,,Tady máš." Řekla jsem a dala jí awerany na stůl. ,,Děkuji." Řekla jsem když mi podala pelech. ,,Nemáš za co" řekla a já se s ní rozloučila.

Cali
Raily
Raily
Admin
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 04. 19

Na tržišti Empty Re: Na tržišti

Sun May 05, 2019 7:57 pm
Awerany ti odečteme co nejdříve a připíšeme ti pelech k tobě.
Cassiopeia
Cassiopeia
Admin
Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 08. 04. 19
https://myasscats.forumotion.eu

Na tržišti Empty Re: Na tržišti

Sun May 05, 2019 8:03 pm
20 A za Mimipříběh- neřeš pls, jen jsem se s Raily zbláznila a vzpomněla jsem si na MimiTlasisko a MiniWolfy 😂(dala bych ti víc, ale vzhledem k tomu, že je to příběh o koupi dáme ti méně Smile )
Sponsored content

Na tržišti Empty Re: Na tržišti

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru