Goto down
Cali_
Poèet pøíspìvkù : 36

Avis (part 2) Empty Avis (part 2)

za Sat May 04, 2019 9:21 am
,,Ty mě taky Cali." Odpověděl vesele. ,,Co tady děláš? Tady jsi na území klanu Myass" řekla jsem už trochu vážněji. ,,Hledal jsem tě už od chvíle kdy jsi utekla... Miluju tě už od té doby co jsme byli malé koťata ale v tu dobu jsem ještě přesně necítil, co to je, teď už ale vím. Je to láska" řekl a koukl se mi do očí. Jeho obličej jsem nemohla nikdy zapomenout. Byl tak... jedinečný. ,,Víš Avi... Já k tobě cítím to samé..." Řekla jsem potichu, takže to sotva slyšel. ,,Jestli chceš, můžeš se přidat k našemu klanu." Zeptala jsem se ho. ,,Ano, pro tebe cokoliv, Cal." Milovala jsem když mi říkal Cal. Stejně jako on miloval když jsem mu říkala Avi. ,, Pojď, jestli chceš, ukážu ti mojí jeskyni." Pomalu jsem se zvedla a otřela se o něj. Pomalu jsme se přiblížili k jeskyni a já mu představila Lucase. ,,Nemám to tady nějak extra vyzdobené ale jsem tu jen pár dní." Řekla jsem stydlivě. ,,Je to tu krásné!" Obdivoval to Avis a já si ho prohlížela od hlavy až po ocas. Nemohla jsem uvěřit že to byl on. Jak jsem si mohla být jistá že to není jen sen? Že to není jen halucinace? Že se mi nerozplyne před očima jako pára nad hrncem? ,,Nepůjdeme spolu na louku?" Zeptal se aby prolomil ticho. ,, Jistě" odpověděla jsem rychle jelikož jsem si chtěla užít každý okamžik s ním. A tak jsme vyrazili. Cestou mi povídal jak to v klanu bylo po mém útěku. Všude byl zmatek a tak toho využil aby mohl utéct mě hledat. Prý ho hlídky našly a okamžitě ho donesly mojí matce aby ho zabila (v mém rodném klanu byl za pokus o útěk rozsudek smrti). Naštěstí prý utekl a dostal se až sem. ,,Tak moc jsi mi chyběl" zašeptala jsem mu do ucha se slzami štěstí v očích. Byla to pravda. Usadili jsme se do trávy na louce a já si o něj opřela hlavu. Takhle jsme tam spolu seděli snad hodinu, než přišla na louku naše Alfa. Raily. ,,Cali?" Zeptala se mě Raily. ,,A-ano?" Odpověděla jsem ji a cítila se trochu trapně... ,,Kdo to je?" Zeptala se mě když se přiblížila k nám a Avis i já jsme vstali. ,,Můj přítel. Avis" řekla jsem a posadila jsem se stejně jako on. ,,Vy spolu...?" Zeptala se mě Raily ,,Chodíte? Ano." Odpověděl Avis naprosto klidně i přesto rychleji než já. ,,Tak v tom případě vás nebudu rušit." Řekla, mrkla a zasmála se. ,,Avisi,jestli chceš, tak se můžeš se přidat k našemu klanu." Řekla ještě k němu. Pak už se vzdálila a já se svalila na zem a moje čistá srst se proměnila ve špinavou ve které byly stébla trávy. Avis si lehnul vedle mě. ,,Mám hlad." Řekl a o pár vteřin později mu zakručelo v břichu. ,,V jeskyni mám schované zbytky od s snídaně, nebo si můžeme něco společně ulovit" řekla jsem když se mi podařilo zastavit můj smích. ,,Tak to jdeme do tvé jeskyně, potřebuji si odpočinout." Řekl unaveně a hladově ,,Kdy jsi naposledy jedl?" Zeptala jsem se ho a vstala jsem. ,,Před dvěmi dny." Řekl trochu poklesle. ,,Tak to musíme napravit."L Řekla jsem a pomohla mu vstát. Najednou na něm bylo vidět všechno to vyčerpání, všechny ty starosti o mě... ,,Pojď se najíst" řekla jsem mu a spolu jsme se vydali směr jeskyně. Vytáhla jsem maso a položila ho před Avise. On se s chutí pustil do jídla a já mu dovolila spát na mojí kožešině do té doby dokud nekoupím v obchodě druhou. ,,Miluju tě" řekl z polospánku.

Cali
Raily
Raily
Admin
Poèet pøíspìvkù : 106

Avis (part 2) Empty Re: Avis (part 2)

za Sat May 04, 2019 4:35 pm
U věty "Řekla jsem a pomohla mu vztát." si na začátku dala písmeno L. Jinak to vypadá vpořádku.
Cali_

za Sat May 04, 2019 4:40 pm
Snažím se příběhy co nejvíce kontrolovat ale sem tam mi něco unikne
Cassiopeia
Cassiopeia
Admin
http://myasscats.forumotion.eu

za Sun May 05, 2019 1:08 pm