Goto down
Cali_
Poèet pøíspìvkù : 36

Avis (part 1) Empty Avis (part 1)

za Sat May 04, 2019 9:20 am
Zamručela jsem. ,,Ještě pět minut!" Prosila jsem když do mé jeskyně začalo svítit ostré ranní světlo. Snažila jsem se otočit tak, aby si sluneční paprsky nenašly cestu k mým očím, ale marně. Nezbývalo mi nic jiného než vstát a postarat se o Lucase. ,,Lucasi, snídaně!" Řekla jsem už probuzenému Lucasovi který se koukal na východ slunce. Vytáhla jsem že skrýše včera uloveného zajíce, zbytek jsem si nechala na potom. Lucas už mezitím došel ke mně a já mu dala kus masa. Sama jsem si potom vykostila zbytek až z králíka zbyla jen kůže, hromádka kostí a ještě kousky vnitřností. To celé jsem zahrabala nedaleko jeskyně a vrátila se zpět. Rozhodla jsem se že se půjdu projít po našem území. Nejdřív jsem se chtěla podívat do lesa, jestli tam nenajdu nějakou dobrou kořist. Cestou jsem ulovila tučnou myš a dala si ji do brašny.
•••••••••
,,Cali?" Zavolal někdo z dáli. ,,Cali ma diso!!! Kde jsi!" Slyšela jsem ten zoufalý hlas znova. Avis. Můj bývalý kamarád... ,,Avisi!" Zavolala jsem zpátky na ten hlas a běžela jsem směrem k němu. Viděla jsem jeho dlouhou šedou srsr. Tak jak jsem si ho pamatovala z dětství. ,,Cali!" Zamňoukal ještě jednou aby se přesvědčil, jestli jsem to já. ,,Avisi..." Řekla jsem a otřela se o něj hlavou. ,,Chyběl jsi mi..." Zavrněla jsem mu do ucha když jsme spolu spadli na zem a naše ocasy se propletly.

Cali
Raily
Raily
Admin
Poèet pøíspìvkù : 106

Avis (part 1) Empty Re: Avis (part 1)

za Sat May 04, 2019 4:18 pm
Pozor na jednu větu "jsem jeho dlouhou šedou srsr.".
Cassiopeia
Cassiopeia
Admin
Poèet pøíspìvkù : 36
http://myasscats.forumotion.eu

za Sun May 05, 2019 1:09 pm
300A
Sponsored content

Povolení tohoto fóra: