Goto down
Cassiopeia
Cassiopeia
Admin
Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 08. 04. 19
http://myasscats.forumotion.eu

Úpravy a info Empty Úpravy a info

za Mon Jul 01, 2019 12:14 pm
Milý klane,
chtěla bych vám tímto oznámit, že se budou konat změny ohledně vedlejšího postavení. Chtěla bych vám sdělit menší informace. Vedleší postavení budou válečníci, učedníci a léčitelé. Bude k nim patřit i postavení matek, ale to si kočka sama zvolit nemůže (pokud to nebude nutné).

Válečník
- Válečníkem by jste se měli stát ihned co budete učedníkem nějakou tu dobu (tedy až bude jeho učitel spokojen s jeho chováním či např. povahou a velitelka také).
- Válečník je také učitel. Učitel učí učedníka, jak se stát tím pravím válečníkem a vede ho správným příkladem.
- Ale kdo by všem válečníkům velil? Přeci zástupce velitele. Zástupce by měl být válečník už delší dobu, ale jelikož tu máme zástupce krátkou dobu, stane se Cali pro tento případ učedníkem a Raily bude jejím učitelem.
- Existuje raní hlídka, odpolední hlídka a večerní hlídka. To by měl rozhodnout zástupce, kdo půjde v jakou dobu (samozřejmě spravedlivě). Zatím nemáme žádné válečníky a proto tuto věc odkládám.
(zatím obchází území Cali, ale později se to změní).
- Válečníci a účedníci by měli každý přinést alespoň jednu věc k jídlu. Pokud ji nepřinese, sdělí tím klanu velkou neúctu. Každý by měl přinést SVŮJ úlovek, pokud přinesete mrtvé zvíře, které někdo před vámi zkolil, byla by to neúcta od vás k té kočce, ale i od klanu k vám.
- Válečníci by se měli starat o celý klan, ale zástupce by se měl starat co nejvíce. Měl by velitelce sdělit všechny novinky, nebo zajímavosti. Klan by mu měl sdělit všechny důležité informace. Je to něco jako spojka mezi členy a velitelkou.
Učedníci
- Učedníkem se stanete hned po dospění. Nejprve proběhne tréning. Pokud se nezvládnete dostat na učedníka pro válečníka, stanete se učedníkem pro léčitelku. Je to úplně to samé, akorát místo motání se v lese a zabíjení zvířat zbíráte různé byliny a trávíte čas s léčitelkou, která vás učí.
- Učedník by měl respektovat svého učitele a poslouchat ho. Jeho cílem je se stát stejným jako je on. Naopak by měl učitel respektovat učedníka. Je to jeho budoucnost.
- Učedník nechodí na hlídky, ale musí nosit potravu do klanu. (pokud nejste u léčitele)
- Pokud se stanete učedníkem proběhne ceremoniál jmen, při kterém se vám změní jméno. Po zkoušce na válečníka či léčitelku se vám změní taktéž.

Zároveň se zruší hlavní postavení a zůstanou jen velitel, zástupce a obyčejný člen. Vytvoříme složku která bude typu potrava. Zde se bude potrava kterou jste ulovili. Mohou sem chodit všichni členi a brát si zde jídlo (samozřejmě by měli nejvíce dostat koťata, matky a samice). Určitě zde nemůže te být nonstop, takže stačí napsat jednou za týden třeba +1 holub, nebo když si chcete něco vzít tak napíšete -1 myš. Samozřejmě že to co se dnes ulovilo, to se dnes sní aby to zde neuhnilo.

Cassiopeia
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru